RSSRSS

Aktuality

záznamy: 41 - 60 / 186135 .. 10

Rohatec - spuštěn digitální infokanál

V lokalitě Rohatec byl spuštěn digitální infokanál v HD rozlišení. Program je součástí Omezené digitální DVB-C nabídky. Parametry pro ruční ladění: Frekvence 258 MHz, modulace 64QAM, symbolová rychlost 6900.

středa 20. září 2017, 16:00

Výluka DVB-T vysílače BRNO Kojál

Z důvody výluky vysílače BRNO Kojál nejsou dnes, tedy ve středu 20.9.2017 dostupné některé programy v digitálním vysílání (týká se DVB-T i DVB-C). Odstávka je plánována do 15.00 hodin.

středa 20. září 2017, 08:32

Výpadky Horní Bojanovice

Evidujeme závadu na páteřní síti v lokalitě Horní Bojanovice. Odstranění závady budou doprovázet krátké výpadky služby Internet.

Omlouváme se a děkujeme za pochopení

úterý 19. září 2017, 08:42

Odstávka služeb Ratíškovice

Z důvodu modernizace sítě a zkvalitňování služeb v lokalitě Ratíškovice dojde ve čtvrtek 14. 9. 2017 v době od 0.00 do 7.00 hod. k výpadku všech služeb kabelové televize a internetu.

Děkujeme za pochopení.

úterý 12. září 2017, 15:17

Velké Němčice - změna konfigurace služby Internet

Z důvodu modernizace datové sítě – Internet, dojde v úterý 18. července 2017 v lokalitě Velké Němčice v době 8.00 - 10.00 hod ke změně konfigurace všech internetových přípojek u našich zákazníku. Změna se týká přiřazení veřejné IP adresy na koncovém zařízení účastníka. Od této změny bude nutné, aby koncové zařízení (počítač, router) bylo nastaveno na dynamické přiřazování veřejné IP adresy.

V případě dotazů či požadavku na rekonfiguraci Vašeho zařízení nás kontaktujte na našich telefonních číslech.

Děkujeme za pochopení.

pondělí 17. červenec 2017, 09:46

Rohatec - rozšíření programové nabídky

Dnes, tedy v úterý 11. července proběhla z důvodu navýšení počtu televizních programů v lokalitě Rohatec rekonfigurace kanálového obsazení digitálního DVB-C vysílání. Nyní je nutno provést opětovné naladění tv přijímačů a set top boxů. Postup naladění naleznete zde. Programy budou automaticky setříděny dle následujícího pořadí.

úterý 11. červenec 2017, 07:57

Rohatec - změna veřejných IP adres

Z technických důvodů došlo ve středu 24. května 2017 v 11.00 hod. v lokalitě Rohatec ke změně veřejných IP adres na zákaznických přípojkách služby Internet (kabelový modem DOCSIS). Od této změny přistupují všichni zákazníci do sítě Internet z nových IP adres. Změna se týká zejména zákazníků, kteří přistupují na svoji veřejnou IP adresu (např. kamerové systémy, vzdálený dohled, případně VPN). Na zákaznických zařízeních (routery, PC) není nutná žádná změna konfigurace!!!

Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

středa 24. květen 2017, 11:11

Těmice, Domanín - změna veřejných IP adres

Z technických důvodů došlo v pondělí 22. května 2017 ve 10.00 hod. v lokalitách Domanín a Těmice ke změně veřejných IP adres na zákaznických přípojkách služby Internet (kabelový modem DOCSIS). Od této změny přistupují všichni zákazníci do sítě Internet z nových IP adres. Změna se týká zejména zákazníků, kteří přistupují na svoji veřejnou IP adresu (např. kamerové systémy, vzdálený dohled, případně VPN). Na zákaznických zařízeních (routery, PC) není nutná žádná změna konfigurace!!!

Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

pondělí 22. květen 2017, 10:03

Lužice - změna veřejných IP adres

Z technických důvodů došlo v úterý 16. května 2017 ve 12.00 hod. v lokalitě Lužice ke změně veřejných IP adres na zákaznických přípojkách služby Internet (kabelový modem DOCSIS). Od této změny přistupují všichni zákazníci do sítě Internet z nových IP adres. Změna se týká zejména zákazníků, kteří přistupují na svoji veřejnou IP adresu (např. kamerové systémy, vzdálený dohled, případně VPN). Na zákaznických zařízeních (routery, PC) není nutná žádná změna konfigurace!!!

Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

úterý 16. květen 2017, 12:02

Dubňany - změna veřejných IP adres

Z technických důvodů dojde v úterý 9. května 2017 v lokalitě Dubňany ke změně veřejných IP adres na zákaznických přípojkách služby Internet (kabelový modem DOCSIS). Rekonfigurace proběhne mezi 8.00 a 10.00 hod. a bude doprovázena krátkodobým (cca 5 minutovým) výpadkem služby. Následně budou všichni zákazníci přistupovat do sítě Internet z nových IP adres. Změna se týká zejména zákazníků, kteří přistupují na svoji veřejnou IP adresu (např. kamerové systémy, vzdálený dohled, případně VPN). Na zákaznických zařízeních (routery, PC) není nutná žádná změna konfigurace!!!

Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

středa 3. květen 2017, 10:22

Omezení přenosů UEFA

Informace k vypínání přenosů fotbalových zápasů UEFA
Držitelé výhradních práv pro přenosy fotbalových utkání UEFA na území České republiky oslovili kabelové operátory, satelitní operátory a provozovatele dalších způsobů šíření televizního vysílání s informací, že přenos těchto zápasů na jiných televizních stanicích než těch, která jsou držiteli příslušných licenčních práv, je porušením platné legislativy České republiky.

Z tohoto důvodu dochází v době vysílání fotbalových zápasů k jejich přerušení na televizních programech, kterých se tato skutečnost týká (zejména STV1 a STV2), neboť nemají pro Českou republiku zakoupena distribuční práva. Děkujeme za pochopení.

pátek 28. duben 2017, 10:30

Velké Němčice - změna veřejných IP adres

Z technických důvodů dojde ve středu 3. května 2017 v lokalitě Velké Němčice ke změně veřejných IP adres na zákaznických přípojkách služby Internet (kabelový modem DOCSIS). Rekonfigurace proběhne mezi 8.00 a 9.00 hod. a bude doprovázena krátkodobým (cca 5 min) výpadkem služby. Následně budou všichni zákazníci přistupovat do sítě Internet z nových IP adres. Změna se týká zejména zákazníků, kteří přistupují na svoji veřejnou IP adresu (např. kamerové systémy, vzdálený dohled, případně VPN). Na zákaznických zařízeních (routery, PC) není nutná žádná změna konfigurace!!!

Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

čtvrtek 27. duben 2017, 09:09

Změna veřejných IP adres - lokalita Ratíškovice

Z technických důvodů dojde v úterý 2. května 2017 v lokalitě Ratíškovice v době od 7.00 do 9.00 hod. ke změně veřejných IP adres na zákaznických přípojkách služby Internet (kabelový modem DOCSIS). Rekonfigurace bude doprovázena krátkodobým (cca 5 min) výpadkem služby. Následně budou všichni zákazníci přistupovat do sítě Internet z nových IP adres. Změna se týká zejména zákazníků, kteří přistupují na svoji veřejnou IP adresu (např. webový server, kamerové systémy, vzdálený dohled, případně VPN).

Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

pondělí 24. duben 2017, 13:31

Změna konfigurace služby Internet Moutnice

Z důvodu modernizace datové sítě – Internet, dojde v úterý 11. dubna 2017 v lokalitě Moutnice v době od 5:00 do 8:00 hodin ke změně konfigurace všech internetových přípojek u našich zákazníku. Změna se týká přiřazení veřejné IP adresy na koncovém zařízení účastníka. Od této změny bude nutné, aby koncové zařízení (počítač, router) bylo nastaveno na dynamické přiřazování veřejné IP adresy.

V případě dotazů či požadavku na rekonfiguraci Vašeho zařízení nás kontaktujte na našich telefonních číslech.

Děkujeme za pochopení.

čtvrtek 6. duben 2017, 14:59

Lokalita Šitbořice - změna věřejných IP adres

Z technických důvodů dojde v pondělí 10. dubna 2017 v lokalitě Šitbořice ke změně veřejných IP adres na zákaznických přípojkách služby Internet (kabelový modem DOCSIS). Rekonfigurace bude doprovázena krátkodobým (cca 5 min) výpadkem služby. Následně budou všichni zákazníci přistupovat do sítě Internet z nových IP adres. Změna se týká zejména zákazniků, kteří přistupují na svoji veřejnou IP adresu (např. kamerové systémy, vzdálený dohled, případně VPN).

Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

středa 5. duben 2017, 14:16

Internet Vracov

Z důvodu modernizace datové sítě – Internet, dojde dne 27.3.2017 v lokalitě Vracov od 5:00 do 8:00 ke změně konfigurace všech internetových přípojek u našich zákazníku. Změna se týká přiřazení veřejné IP adresy na koncovém zařízení účastníka. Od 27.3.2017 bude nutné aby koncové zařízení (počítač, router) bylo nastaveno na dynamické přiřazování veřejné IP adresy.

V případě dotazů či požadavku na rekonfiguraci Vašeho zařízení nás kontaktuje v době od 7:00 do 15:30 na našich telefonních číslech.

pondělí 20. březen 2017, 09:10

Ukončení distribuce programů Markíza, Doma a Dajto v České republice

Společnost MARKÍZA – SLOVAKIA, s.r.o. se rozhodla od 1. března 2017 zamezit přenosu programů Markíza, Doma a Dajto mimo území Slovenské republiky. Od tohoto data by v žádné z programových nabídek kabelových televizí, satelitů nebo jiných poskytovatelů převzatého televizního vysílání v České republice neměly být tyto programy přenášeny. K tomuto kroku Markíza přistupuje, neboť nemá ošetřena autorská práva mimo území Slovenské republiky.
Jako částečnou náhradu připravila MARKÍZA – SLOVAKIA, s.r.o. pro české diváky program Markíza International. Tento program je složen z pořadů, které vytváří Markíza ve své vlastní produkci, nenakupuje je v zahraničí a má tak ošetřena příslušná autorská práva.

středa 22. únor 2017, 08:23

Změna názvů kanálů skupiny NOVA

4. února 2017 dojde ke změně názvů některých kanálů skupiny NOVA. Konkrétně se změna týká kanálů Fanda, Smíchov a Telka. Ze SMÍCHOVA se stane Nova 2, FANDA se promění v Nova Action a ze stanice TELKA se stane Nova Gold.

pondělí 30. leden 2017, 14:02

JOJ Family v DVB-C nabídce

Ve čtvrtek 8. září 2016 byl spuštěn nový program JOJ Family. Program je součástí Omezené DVB-C nabídky, je tedy volně dostupný na frekvenci 538 MHz (Rohatec a Šitbořice 370 MHz).

čtvrtek 8. září 2016, 13:57

Změna nastavení služby Internet Lužice

Z důvodu výměny technologie dojde v úterý 9. srpna 2016 ke změně v nastavení služby Internet poskytované společností NOEL, s.r.o. v lokalitě Lužice. Změna se týká nastavení klientských zařízení - počítačů (pokud jsou připojeny přímo ke kabelovému modemu) a routerů.

Od uvedené změny je nutné nastavit na zařízení za kabelovým modemem (router nebo PC) automatické přidělení IP adresy DHCP serverem. Zařízení s ručně zadanou IP adresou přestanou fungovat. S případnou rekonfigurací Vám pomůže technické oddělení firmy NOEL, s.r.o.

středa 3. srpen 2016, 08:54
záznamy: 41 - 60 / 186135 .. 10