Firma

Založení firmy NOEL se datuje od začátku roku 1991, kdy jsme se zaměřovali na vývoj, výroba, montáž a servis elektronických vysokofrekvenčních systémů a telekomunikačních zařízení. Postupem času jsme započali s výstavbou televizních kabelových rozvodů (TKR) v oblasti Moravy.

V současné době je společnost NOEL s.r.o. inženýrsko dodavatelskou firmou. Disponujeme vlastními projekčními, vývojovými, výrobními a servisními kapacitami. Kvalita prováděných činností je zaručena vysokou technickou odborností našich zaměstnanců, kteří jsou všichni s elektrotechnickým vzděláním včetně patřičných el. zkoušek.

Tím, že společnost NOEL zajišťuje výstavbu a servis TKR, varovacích systémů, zabezpečovacích systémů a mnoho dalších činností v oblasti elektrotechniky, je dána také moderní a kvalitní technická vybavenost dílen a servisních vozidel. Jsme tak schopni rychle a pružně reagovat na všechny Vaše požadavky.

Hlavními působišťi naší společnosti jsou lokality Moravy a severních Čech, kde jsme získali řadu zkušeností, zejména v oblasti výstavby a servisu dálkově ovládaných PC rozhlasových ústředen s možností napojení na JEDNOTNÝ SYSTÉM VAROVÁNÍ A VYROZUMĚNÍ HZS ČR, televizních kabelových rozvodů, zabezpečovacích a monitorovacích systémů.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku